Pozycja Statystyki WWW Opis Strony WWW Miniaturka
1

Ranking: 77 089

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

+

Adres www: www.uni-export.com.pl

Nasza ocena: 6

Jaki mikroskop elektronowy wybrać?

Mikroskop elektronowy to zaawansowane narzędzie laboratoryjne używane do obrazowania bardzo małych obiektów na poziomie mikroskopowym. Tym, co odróżnia go od tradycyjnego mikroskopu optycznego, jest sposób obrazowania próbek. Zamiast światła widzialnego wykorzystywana jest wiązka elektronów. Znacznie wyższa rozdzielczość, możliwość obserwacji struktury w skali nanometrów (nm), to niewątpliwe zalety, które ma mikroskop elektronowy. Cena takie narzędzia zależy od stanu narzędzia, dodatkowego wyposażenia, a także rodzaju. Do wyboru są mikroskop elektronowy skaningowy, który jest stosowany w takich dziedzinach jak nauki przyrodnicze, geologia, materiałoznawstwo i inżynieria, oraz transmisyjny, który wykorzystuje się m.in. w badaniach biologicznych, materiałoznawstwie, nanotechnologii. Jeśli prowadzimy badania na poziomie nanometrów lub badamy strukturę i właściwości materiałów na poziomie atomowym i cząstkowym, zdecydowaniem naszym wyborem powinien być mikroskop elektronowy. Cena oferowanych urządzeń może się różnić ze względu na szereg zmiennych, dlatego istotne jest, by przed zakupem skonsultować się z ekspertem, który pomoże nam wybrać właściwe narzędzie.

https://www.uni-export.com.pl/skaningowa-mikroskopia-elektronowa/

Poleć stronę

Wpis zawiera błędy

Określ problem

Offshore and marine equipment provider
Offshore and marine equipment provider

Humanity expand, even on deep seas looking for resources. Our company have sixty years of experience in providing offshore and marine equipment. In that difficult conditions precision and reliable is ...

Produkty hutnicze, stalowe oraz przetwórstwo blach
Produkty hutnicze, stalowe oraz przetwórstwo blach

Firma Duotech Sp. z o.o. to jeden z najlepszych w Polsce oraz w Europie dystrybutorów wyrobów hutniczych oraz stalowych. W asortymencie firmy można znaleźć różne rodzaje blach (konstrukcyjne, o...

Szeroki wybór maszyn dla branży kosmetycznej
Szeroki wybór maszyn dla branży kosmetycznej

Nasza firma jest jednym z wiodących na rynku producentów maszyn i systemów do sprężania i pakowania środków w aerozolu (filling machine manufacturer). W naszej ofercie można znaleźć kilka ty...

Nowe pompy od Deutz
Nowe pompy od Deutz

W naszej ofercie można znaleźć profesjonalne części zamienne i akcesoria do maszyn rolniczych producenta Deutz-Fahr. Chodzi przede wszystkim o części do popularnych ciągników tej marki. W ofe...

Profesjonalny monitoring naczep - zapraszamy
Profesjonalny monitoring naczep - zapraszamy

Firma Elcar posiadają ogromne doświadczenie i szereg zadowolonych Klientów oferuje Państwu innowacyjne produkty oraz najlepsze rozwiązania, takie jak gps umożliwiają profesjonalny i łatwy moni...