Pozycja Statystyki WWW Opis Strony WWW Miniaturka
1

Ranking: 77 089

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

+

Adres www: www.uni-export.com.pl

Nasza ocena: 6

Jaki mikroskop elektronowy wybrać?

Mikroskop elektronowy to zaawansowane narzędzie laboratoryjne używane do obrazowania bardzo małych obiektów na poziomie mikroskopowym. Tym, co odróżnia go od tradycyjnego mikroskopu optycznego, jest sposób obrazowania próbek. Zamiast światła widzialnego wykorzystywana jest wiązka elektronów. Znacznie wyższa rozdzielczość, możliwość obserwacji struktury w skali nanometrów (nm), to niewątpliwe zalety, które ma mikroskop elektronowy. Cena takie narzędzia zależy od stanu narzędzia, dodatkowego wyposażenia, a także rodzaju. Do wyboru są mikroskop elektronowy skaningowy, który jest stosowany w takich dziedzinach jak nauki przyrodnicze, geologia, materiałoznawstwo i inżynieria, oraz transmisyjny, który wykorzystuje się m.in. w badaniach biologicznych, materiałoznawstwie, nanotechnologii. Jeśli prowadzimy badania na poziomie nanometrów lub badamy strukturę i właściwości materiałów na poziomie atomowym i cząstkowym, zdecydowaniem naszym wyborem powinien być mikroskop elektronowy. Cena oferowanych urządzeń może się różnić ze względu na szereg zmiennych, dlatego istotne jest, by przed zakupem skonsultować się z ekspertem, który pomoże nam wybrać właściwe narzędzie.

https://www.uni-export.com.pl/skaningowa-mikroskopia-elektronowa/

Poleć stronę

Wpis zawiera błędy

Określ problem

Firma Omex
Firma Omex

Firma Omex istnieje na rynku już od ponad 20 lat. Jej domeną jest sprzedaż części do maszyn budowlanych różnego rodzaju. Ponadto w jej asortymencie znajdziemy części do maszyn rolniczych i w...

Platformy przyschodowe ułatwieniem dla osób niepełnosprawnych
Platformy przyschodowe ułatwieniem dla osób niepełnosprawnych

W dzisiejszych czasach wiele uwagi poświęca się również problemom osób niepełnosprawnych, które poruszają się na wózkach inwalidzkich i mają bardzo duże problemy z wyjechaniem nimi po sch...

Urządzenia wykorzystywane m.in. do znakowania i cięcia powierzchni
Urządzenia wykorzystywane m.in. do znakowania i cięcia powierzchni

Już od kilku lat wiadomo, ze zastosowanie laserów w przemyśle jest bardzo szerokie, a co za tym idzie tego typu urządzenia i technologie dają możliwość m.in. na skuteczne, precyzyjne i bardzo ...

Gwarantujemy profesjonalne toczenie CNC
Gwarantujemy profesjonalne toczenie CNC

Interesują Cię usługi toczenia CNC? Zapewni Ci je firma Polarnik, która posiada wysokiej jakości sprzęt, a zarazem doświadczone grono fachowców. Oni sprawiają, że toczenie CNC zawsze spełni...

Nowoczesne maszyny i linie pakujące
Nowoczesne maszyny i linie pakujące

Filmat to wysokiej klasy producent oferujący maszyny i linie pakujące, zarówno ręczne jak i automatyczne. Do produkcji maszyn wykorzystywane są najnowsze dostępne technologie oraz wysokiej jako...